Preskočiť na obsah
Anton Greguš

Administratíva a podporné služby

Anton Greguš

Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou

Obec
Čajkov
Od roku
1993
IČO
32 585 527

Anton Greguš

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
935 24 Čajkov
Na trhu od
9. decembra 1993
IČO
32 585 527
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 81.30)
Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou

Podnikanie v číslach

32
rokov na trhu
1993
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Anton Greguš

Anton Greguš – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Čajkov. Podniká od 9. decembra 1993.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou“ (81.30). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve, prípravné práce k realizácii stavby a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Základné údaje

Obchodné meno
Anton Greguš
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
32 585 527
Dátum vzniku
9. decembra 1993
Miesto podnikania
935 24 Čajkov
Živnostenský register
Okresný úrad Levice, vložka č. 402-3160
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 81.30)
Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Anton Greguš zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Anton Greguš?

Miesto podnikania je v obci 935 24 Čajkov.

Čím sa Anton Greguš zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou“ (81.30). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Aké je IČO – Anton Greguš?

IČO je 32 585 527.

Odkedy podniká Anton Greguš?

Podnikanie začalo 9. decembra 1993. Na trhu pôsobí 32 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Anton Greguš podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese anton-gregus.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.